Telefoonnummers en email

Algemeen:

Telefoon: 035-5339775
Email: secretariaat@voedselbankgooi.nl
(of via het contactformulier)

Bereikbaar: dinsdag, woensdag en donderdag van 9.30 tot 15.30 uur

Algemeen coordinatoren

Patricia van Berkel, Gert Haas en Ab Visscher
Email: coordinator@voedselbankgooi.nl
Telefoon: 035-5339775 (algemeen)

Alleen in noodgevallen: 06-15682857 (Gert Haas)

Klantenadministratie

Email: klantenadministratie@voedselbankgooi.nl
Telefoon: 035-5338836

Bereikbaar: maandag tot en met donderdag 10.00 tot 15.00 uur

Acquisitie

Email: acquisitie@voedselbankgooi.nl
Telefoon: 035-5267744 

Bereikbaar: dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 14.00 uur

Sociaal coördinator

Email: soc.coordinator@voedselbankgooi.nl
Telefoon: 035-5267096
(of via het contactformulier)

Bereikbaar: maandag tot en met donderdag 10.00 tot 15.00 uur

Intake coördinator

Linda Splinter
Telefoon: 06-38496809
E-mail: lindas@voedselbankgooi.nl
of klantenadministratie@voedselbankgooi.nl
(eventueel via het contactformulier)

HRM:

Telefoon: 035-5339775
Email: hrm@voedselbankgooi.nl

Bereikbaar: dinsdag, woensdag en donderdag van 9.30 tot 12.30 uur

Bestuur

Marcel Altena (secretaris)
Email: bestuur@voedselbankgooi.nl

Public Relations

Email: pr@voedselbankgooi.nl

Vertrouwenspersoon

Els Smit (bestuurslid)
Telefoon: 06-24815907
Email: smit@arbeidsrechtadvo.nl

Winkelacties:

Email: winkelacties@voedselbankgooi.nl

Scholenacties:

Email: scholen@voedselbankgooi.nl

Contactpersoon kerken: 

Hans van Heesewijk
Voor donaties:
Email: secretariaat@voedselbankgooi.nl
Voor kerkenacties:
Email: acquisitie@voedselbankgooi.nl